Proč u nás

Při výuce a výcviku postupujeme dle Zákona 247/2000. 

Kurz se skládá z výuky předpisů o provozu vozidel, ovládání a údržby vozidla, teorie zásad bezpečné jízdy, zdravotnické přípravy a výcviku praktické jízdy. 

Provádíme výuku a výcvik podle individuálního studijního plánu v kurzech s malým počtem žáků (zpravidla 5 žáků na učebně). Výuka teorie není čtení učebnice, ale vysvětlíme si reálné situace, které Vás v provozu mohou potkat, pravidla provozu, ale i činnost na místě při dopravní nehodě, bodový systém a i práva řidiče při řešení přestupku. 

Získejte řidičák v moderní autoškole. Jízdy můžete plánovat online z telefonu a online máte i přehled o odjetých jízdách a Vašich platbách. Během výcviku budete mít k dispozici výukové materiály online ve Vašem telefonu nebo PC. Učebna teorie je ve Žďáru nad Sázavou v budově nádraží ČD. Vedle je i autobusové nádraží.

Délka kurzů zavisí především na Vašich časových možnostech při plánování jízd. Čím rychleji kurz zvládnete, tím lépe. Rozumné je odjet alespoň dvě jízdy týdně. U řidičského průkazu sk. B (osobní automobil) je dle Zákona minimálně 28 vyučovacích hodin výcviku praktické jízdy, pokud budeme jezdit vždy po dvou vyučovacích hodinách (2x45 min), jedná se o 14 jízd. U motocyklu stačí podle Zákona jen 13 vyučovacích hodin jízd. Tento počet jízd je reálný pro žadatele, kteří již s motocykly mají zkušenost. Skutečný počet závisí jen na Vašich možnostech a schopnostech.

Na výcvik i výuku máme to nejlepší možné vybavení. Pro Vaši maximální bezpečnost při výcviku na motocyklech v provozu používáme airbagové vesty

Něco z výuky

Facebook

774 059 101